Kontakt oss

Generell henvendelse og billetter:

telefon: 91114400

Doffen direkte: 90521204

Kultursenter@flekkefjord.kommune.no

Daglig leder
Marion Baum
E-post: Leder.Spira@flekkefjord.kommune.no
Telefon:  97730775

Utleie / Booking
Arne Skage
E-post: Booking.Spira@flekkefjord.kommune.no
Telefon: (+47) 91114400 innvalg 4

Flekkefjord kino
Kinosjef: Torhild Svege
E-post: torhild.svege@flekkefjord.kommune.no
Telefon: 47605258

Maskinist: Terje Aune
Telefon: 47605247

Flekkefjord bibliotek
Kirsten Moi Øvstedal
E-post: biblioteket@flekkefjord.kommune.no
Telefon: 91114400 innvalg 2

Flekkefjord kulturskole
Marion Baum
E-post: marion.baum@flekkefjord.kommune.no
Telefon: 91114400 innvalg 1

Flekkefjord fritidsklubb
Jeffrey Tick
E-post: jeffrey.tick@flekkefjord.kommune.no
Telefon: 91114400 innvalg 5

Flekkefjord turistinformasjon
Telefon: 38328081

Teknisk ansvarlig
Tomas Hovland
E-post: Teknisk.Spira@flekkefjord.kommune.no
Telefon: (+47) 95 41 46 66

Alle henvendelser angående servering kan rettes til :

Doffen kulturservering AS:
post@doffen-spira.no

Telefon 90521204

Daniel Thenander :
E-post : daniel@doffen-spira.no
Telefon: 46888940
Tor Witzøe :
E- post: tor@doffen-spira.no
Telefon: 91757526

 

 

Navn *
Navn

Flekkefjord kultursenter

Besøksadresse:
Elvegaten 1
4400 Flekkefjord

Postadresse:
Kirkegaten 50
4400 Flekkefjord

Telefon (+47) 38 32 80 00
E-post: kultursenter@flekkefjord.kommune.no