Kontakt

 

Telefon: 91114400

 

Kultursenter@flekkefjord.kommune.no

Daglig leder
Marion Baum
E-post: Leder.Spira@flekkefjord.kommune.no
Telefon:  97730775

Program/ Utleie / Booking
Arne Skage
E-post: Booking.Spira@flekkefjord.kommune.no
Telefon: (+47) 91114400 innvalg 4

Flekkefjord kino
Torhild Svege
E-post: torhild.svege@flekkefjord.kommune.no
Telefon: 91608594

Maskinist: Terje Aune
Telefon: 47605247

Flekkefjord bibliotek
Kirsten Moi Øvstedal
E-post: biblioteket@flekkefjord.kommune.no
Telefon: 91114400 innvalg 1

Flekkefjord kulturskole
Gudula Trefzger
E-post: gudula.trefzger@flekkefjord.kommune.no
Telefon: 91114400 innvalg 3

Flekkefjord fritidsklubb
Jeffrey Tick
E-post: jeffrey.tick@flekkefjord.kommune.no
 

Flekkefjord turistinformasjon
Telefon: 38328081

Teknisk ansvarlig
Tomas Hovland
E-post: Teknisk.Spira@flekkefjord.kommune.no
Telefon: (+47) 95 41 46 66

 

Alle henvendelser angående servering kan rettes til :

Doffen kulturservering AS:

post@doffen-spira.no

Morten A. Gilje:

Telefon: 48 44 80 22


Kiosk: Telefon 90521204

Andre hendvedelser: innvalg 6

_
_
_